Нардепи розробили схему саботування роботи ВР

  21 Квiтня, 2017 10:06
  Через свідоме затягування нардепами процесу приймання законів набувають чинності лише 5% законопроектів.

  У Верховній Раді реєструються тисячі законопроектів, проте законами з них стають менш, ніж 5%.

  Про це у своєму блозі на УП заявив політичний експерт Олег Петровець, зазначивши, що основним способом саботування нардепами прийняття законів є внесення до їх величезної кількості поправок – "Один з найсвіжіших прикладів законотворчих проблем – нещодавнє голосування за проект закону "Про ринок електричної енергії України", який мав стати основою для реформування всього електроенергетичного сектору. На пленарному засіданні 6 квітня через надзвичайну кількість поданих поправок (близько 1 135) ВР не змогла проголосувати даний законопроект і відправила його на повторне друге читання. У підсумку завершити розпочату справу, таки проголосувавши за документ, нардепи спромоглися аж через тиждень – 13 квітня".

  Крім того, серед інших "відмазок" нардепів від повноцінної роботи експерт вказав масову відсутність на робочому місці, блокування трибуни та оголошення перерви в засіданні на вимогу не менше, ніж 2 фракцій – "Причому, логічно пояснити свої вимоги щодо перерв часом не можуть навіть самі парламентарі".

  Раніше Парубій заявляв, що імпічмент Порошенко може створити небезпеку для України - на тлі військового протистояння з РФ.

  Теги : Верховна Рада народні депутати
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів