РНБО зробить усе, щоб прискорити зведення оборонних споруд

  6 Травня, 2015 23:01
  Було схвалено відповідний комплекс заходів. А за зрив строків будівництва оборонних рубежів отримали догани двоє губернаторів.

  Рада національної безпеки і оборони України ухвалила комплекс заходів із прискорення будівництва фортифікаційних ліній та рубежів на Донбасі.

  Про це повідомили у прес-службі РНБО за підсумками сьогоднішнього засідання.

  Зокрема, зазначається, що Радою національної безпеки і оборони розглянуто питання щодо посилення обороноздатності держави та вжиття додаткових заходів для її забезпечення. Ретельно проаналізовано військові загрози та можливі сценарії розвитку ситуації, опрацьовано оперативні заходи щодо протидії військовій агресії.

  "Було схвалено комплекс заходів щодо прискорення будівництва фортифікаційних ліній та рубежів, зміцнення оборонних і безпекових спроможностей держави, розвитку системи медичного забезпечення військовослужбовців", - наголошується в повідомленні.

  Окрім того, сказано, що "за зрив строків будівництва оборонних рубежів отримали догани голови Донецької і Закарпатської державних адміністрацій".

  Нагадаємо, вчора Турчинов на випробуваннях оборонних споруд у Житомирській області заявив, що оборонні рубежі будуються дуже повільно

  Теги : Донбас РНБО оборонні споруди будівництво
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів