РНБО маніпулює інформацією щодо стенограми засідання про введення воєнного стану - ЗМІ

  28 Лютого, 2016 10:49
  РНБО не дає відповідей на питання стосовно неповної публікації виступів на засіданні Ради 28 лютого 2014 року.
  Фото з відкритих джерел

  Прес-служба РНБО у своїй заяві не дала відповідь на питання невідповідностей тексту стенограми засідання щодо введення воєнного стану на території України та фактичних обставин засідання РНБО 28 лютого 2014 року.

  Про це повідомляє ZN.ua.

  Зазначається: йдеться про заяву прес-служби РНБО, в якій спростовується інформація цього ж ЗМІ про те, що стенограма була оприлюднена зі скороченнями та правками, а також з метою зведення політичних рахунків.

  Наголошується: прес-служба РНБО в своїй заяві не спростовує інформацію щодо присутності на засіданні і виступів колишнього першого заступника Генпрокурора України Голомші та начальника Генштабу ЗСУ генерала Замани, в яких вони пропонували введення надзвичайного та воєнного стану в зв'язку з початком окупації Криму, однак ніяких пояснень того, з якої причини зміст цих виступів не включено в оприлюдненій стенограмі, не надано, хоча саме ця обставина стала підставою для сумніву щодо повноти опублікованого документа.

  В той же час, в заяві прес-служби повідомляється, що "М. Голомша і В. Замана ніколи не були членами РНБО після перемоги Майдану і, відповідно, не представляли прокуратуру і Міністерство оборони на засіданні РНБО 28 лютого 2014 року, і, не будучи членами РНБО, не могли голосувати за введення воєнного стану, за що проголосував один Голова ВРУ Турчинов".

  Разом з тим, не пояснено, за якими критеріями в стенограмі подані виступи одних нечленів РНБО (Тимошенко і Сенченка), та не включені виступи інших нечленів РНБО (Голомші та Замани).

  Крім того, підкреслюється: без відповіді залишилось також питання відсутності на документі позначок дати знімання з оригіналу стенограми засідання 28 лютого 2014 року, а є тільки дата зняття копії.

  Теги : РНБО Тимошенко Олександр Турчинов андрій сенченко стенограма
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів