Рівень відповідальності Луценка за два роки на посаді знизився вдвічі

  11 Травня, 2018 11:50
  Темпи роботи генпрокурора на другий рік практично не змінилися.

  Юрій Луценко на другий рік перебування на посаді генерального прокурора України майже не виконує обіцяного ним раніше.

  Про це пише Слово і Діло.

  "У перший рік (з 12 травня 2016 по 11 травня 2017) своєї роботи генпрокурором Луценко дав 41 обіцянку. За рік він встиг виконати лише 7 запевнень, провалив – 17, а ще 17 намірів перейшли на другий рік роботи. Причому, в наступному році його темпи роботи практично не змінилися, тому що він виконав 6 обіцянок, а провалив – 18. Але в цілому рівень відповідальності Луценка впав з 17 до 9 відсотків", – йдеться у повідомленні.

  Як і всі його попередники, Луценко також заявляв, що справа честі прокуратури – розслідувати справу Гонгадзе, але додав, що йому вистачить півроку для завершення розслідування, пише видання.

  Втім, у Генпрокуратурі на запит повідомили, що розслідування в кримінальному провадженні щодо організаторів і підбурювачів умисного вбивства Гонгадзе триває.

  Видання нагадує, що серед гучних, але провалених обіцянок Луценка були й запевняння завершити слідство щодо розстрілів на Майдані до кінця осені 2017 року, щойно будуть готові всі експертизи у справі. Як повідомили в Генпрокуратурі на запит, у 2017 році в кримінальних провадженнях щодо подій на Майдані проведено понад 3 тисячі судових експертиз. Але розслідування триває і призначаються нові експертизи.

  При цьому Луценко запевнив, що всі, хто вбивав людей на Майдані, будуть засуджені "очно або заочно".

  Також зазначається, що Луценко обіцяв за півроку завершити розслідування справи по Іловайському котлу. Розслідування досі триває.

  Повідомляється і про вже провалену обіцянку Луценка щодо підвищення заробітної плати працівникам ГПУ тільки після повернення в бюджет держави вкрадених Януковичем грошей і після суду над президентом-утікачем.

  Правда, пише видання, Луценко все-таки виконав запевнення, що буде повертати до держбюджету кошти екс-чиновників, які, зокрема, вдалося повернути в результаті спецконфіскації банківських активів колишніх чиновників з оточення Януковича.

  Ще Луценко обіцяв почати у 2018 році заочний судовий процес над Сергієм Арбузовим і Миколою Азаровим, які втекли до РФ.

  "Ми чекаємо відповіді на запит про те, на якій стадії зараз знаходяться згадані справи. Хотілося б, аби нинішній генпрокурор також виконав свою обіцянку зробити все можливе, щоб разом з колегами розкрити вбивство журналіста Павла Шеремета", – підкреслює видання.

  Теги : ГПУ Юрій Луценко обіцянки
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів