Рішення суду: в Красноармійську виборів не буде

  25 Жовтня, 2015 10:38
  У Красноармійську міська виборча комісія зірвала вибори.
  Фото: maidan.org.ua

  Красноармійська міська виборча комісія не передала на дільниці бюлетені, які були надруковані в приватній друкарні одного з підприємців Краматорська, повідомили Новости Донбасса.

  Донецький окружний адміністративний суд скасував постанову Красноармійської міської виборчої комісії про друк бюлетенів у одного з місцевих підприємців. Рішення суду було ухвалено у зв’язку з тим, що фізична особа-підприємець і підприємство це дві різні юридичні форми.

  Спостерігач Олександр Дмитрієв повідомив, на цей момент комісія прийняла надруковані в друкарні фізичної особи-підприємця бюлетені, але ще не передавала їх на дільничні виборчі комісії (ДВК).

  Зазначається, що о 20.00 на засіданні міської виборчої комісії буде заявлено про неможливість проведення виборів у встановлені терміни в місті Красноармійську.

  Нагадаємо, що вчора в друкарні краматорського підприємця було надруковано близько 120 тис. бюлетенів за замовленням Червоноармійській ТВК. Партія бюлетенів для Красноармійська була надрукована в Краматорську близько 3-ї години ночі в день виборів і доставлена в 6 ранку в Красноармійськ.

  Як повідомлялося, Партія "Блок Петра Порошенка"  заявила про формальний зрив місцевих виборів у Маріуполі.

  Теги : місцеві вибори бюлетені Красноармійськ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів