Рішення про арешт соратника Саакашвілі було прийнято на нараді в кабінеті у Порошенка

  10 Березня, 2017 17:30
  Сам Саакашвілі стверджує, що і він, і Нішніанідзе знали про це рішення заздалегідь.

  Рішення про арешт екс-генконсула Грузії в Одесі Тимура Нішніанідзе було прийнято на нараді в кабінеті у президента України Петра Порошенка в присутності генпрокурора Юрія Луценка та наближених до президента народних депутатів Ігоря Кононенко та Олександра Грановського.

  Про це повідомив Михайло Саакашвілі на своїй сторінці в Facebook.

  "Тимура затримали за "справу" восьмирічної давності, під час перебування його роботи генеральним консулом. Це затримання - порушення міжнародного права і, зокрема, Віденської конвенції. Рішення про арешт Нішніанідзе було прийнято в кабінеті Порошенко в присутності генпрокурора Луценко, Кононенко і Грановського. Там же було прийнято рішення про процесуальних діях проти Марушевської і її заступників. Я дізнався про цю нараду в той же день. Про плани затримання дізнався і Тимур, який був у Грузії, але вирішив відразу ж приїхати, сказавши, що він ніяких законів не порушував і пред'явити йому нічого", – повідомив Саакашвілі.

  Дану ситуацію також прокоментував екс-заступник генпрокурора і соратник Саакашвілі Давід Сакварелідзе, заявивши на своїй сторінці в Facebook, що Луценко став інструментом розправи над політичними опонентами.

  "Таки дотиснув тебе Порошенко і перетворив на чергового Шокіна. Дивно, що людина, яка сама особисто була жертвою політичних переслідувань, не зробила ніяких висновків і сама стала інструментом розправи над політичними опонентами", – сказав Сакварелідзе.

  Раніше повідомлялося, що ГПУ звинувачує колишнього генерального консула Грузії в Одесі Тимура Нішніанідзе в привласненні 4 млн грн держкоштів.

  Нагадаємо, народні депутати від "Блоку Петра Порошенка" Ігор Кононенко та Олександр Грановський регулярно приїжджають до Адміністрації президента і Службу безпеки України під час зустрічей президента з керівництвом спецслужб.

  Теги : Порошенко Саакашвілі сакварелідзе
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів