Річний звіт уряду можуть перенести на 25 грудня

  10 Грудня, 2015 13:06
  Соболєв: звіт уряду має відбутися тоді, коли почнеться розгляд бюджету і поправок до податкового законодавства.
  Сергій Соболєв
  Фото: відкриті джерела
  Сергій Соболєв

  "Самопоміч" і "Блок Петра Порошенка" запропонували перенести запланований на 11 грудня річний звіт Кабміну у Верховній Раді.

  Про це журналістам розповів нардеп з "Батьківщини" Сергій Соболєв, передає кореспондент UA1.

  "За наполяганням декількох фракцій запропонували залишити годину запитань до уряду, а звіт уряду залишити тоді, коли нарешті ми почнемо розглядати бюджет і поправки до податкового законодавства. Можливо, це правильно, бо про що завтра звітувати?", - розповів Соболєв.

  Нардеп, уточнив, що у "Батьківщині" підтримують цю ініціативу, оскільки "звіт уряду має бути по конкретній справі, а головна справа уряду - це бюджет і податкове законодавство, яке вони вносять на розгляд парламенту".

  Нагадаємо, що раніше нардеп з Радикальної партії Ігор Попов писав у Фейсбуці, що в Раді поки не знайшлося 226 депутатів, які б визнали діяльність Кабміну задовільною, тому є думка про те, щоб в п'ятницю обмежитися лише показом слайдів та обіцянками "почати реформи з понеділка". Він наголосив, що навіть в "БПП" немає 100% бажаючих персональними голосами закріпити "статус кво" розподілу сфер і потоків "відповідно до того, в кого піар довший".

  Теги : уряд звіт сергій соболєв
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів