РФ заборонила Ірині Геращенко в'їзд на свою територію

  21 Березня, 2016 10:32
  ФСБ заборила в'їзд на свою територію Ірині Геращенко через начебто загрозу нацбезпеці РФ з її боку.
  Фото з відкритих джерел

  РФ заборонила члену ПАРЄ, уповноваженій Президента України з питань мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірині Геращенко в’їзд на свою територію до 2021 року.

  Про це УП повідомила сама Геращенко, зазначивши, що це сталося на КПП Мілове/Чертково під час її поїздки до місця проведення суду над Надією Савченко.

  Геращенко наголосила, що згідно з документами, причина, через яку її не пускають, це загроза безпеці РФ: "Нас з групою депутатів разом зі Святославом Цеголком муружили тут майже 3 години. А потім мене запросили і сказали: "Вам, Ірино Володимирівно, ми маємо вручити повідомлення про те, що ФСБ РФ забороняє вам в'їзд на територію РФ до 1 лютого 2021 року  за п. 1 ст 27 закону про порядок в'їзду/виїзду в РФ у зв’язку з захистом нацбезпеки країни, а також оброноздатністю РФ".

  При цьому Геращенко зазначила, що акти про заборону в’їзду датовані 8 березня: "Мені видали акт про те, що маю  залишити територію РФ, і він був датований 8 березня. Вони намагалися переписати ці акти і вже замінити на сьогоднішнє число і подали, щоб я знову їх підписала. Тобто в акті написано, що я затримана старшим зміни 8 березня. Але 8 березня я точно перебувала не в РФ".

  Разом з тим, уповноважена Президента також підкреслила, що "за інформацією консула Москаленка, який перебуває на КП, що в Донецьку, де оголошуватимуть вирок, дуже напружена атмосфера - готуються провокації, можливо проти наших депутатів".

  Як повідомлялось ранішеФСБ не пустила до Росії бажаючих потрапити на суд Савченко.

  Теги : Росія фсб Святослав Цеголко Україна заборона на в'їзд Ірина Геращенко
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів