РФ таки проводить свої вибори на території України

  18 Вересня, 2016 11:20
  У диппредставництвах РФ в Україні відкрились виборчі дільниці.

  У диппредставництвах РФ в Україні таки відкрилися виборчі дільниці – так, за повідомленням кореспондента UA1, станом на 9:00 у Києві в посольстві РФ вже проголосувало понад 20 людей.

  Крім того, згідно з інформацією ЗМІ, голосування проходить також у консульствах РФ в Одесі та Харкові.

  Водночас про голосування на території російського консульства у Львові наразі інформації нема, однак відомо, що установа, попри вихідний день, працює.

  Разом з тим, зазначимо: спільною особливістю голосування у всіх диппредставництвах РФ в Україні є посилена охорона об’єктів – зокрема бійцями української Нацгвардії.

  Нагадаємо, раніше Президент України заборонив Російській Федерації проводити вибори до Державної думи на своїй території, у відповідь на що в РФ заявили, що Київ не має відповідної компетенції на такі дії, назвали рішення "недружнім актом стосовно РФ" та висловили думку, що таким чином Порошенко хоче спровокувати аналогічні дії у відповідьна можливих майбутніх перевиборах до ВР, оскільки "розуміє, що ті українські громадяни, які будуть голосувати в Росії, будуть голосувати проти нинішньої Верховної Ради і нинішнього президента".

  Теги : Росія Харків Нацгвардія Київ Одеса львів Держдума Україна
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів