Режим Путіна впаде через два роки, - відомий фінансист

  13 Травня, 2015 11:35
  Вільям Браудер, засуджений в Росії заочно на 9 років, впевнений, що Путін вторгся в Україну, щоб відволікти увагу від внутрішніх проблем РФ.

  Російський режим впаде протягом двох років, якщо будуть зберігатись економічні санкції та низькі ціни на нафту, вважає глава інвестфонду Hermitage Capital Management Вільям Браудер.

  Браудер зробив таку заяву на конференції New Ukraine, яка триває у Києві, повідомляє LB.ua.

  "Головне завдання Путіна усі 14 років його правління - красти гроші. Це стало зрозуміло відразу після арешту глави ЮКОСу і "придбання" "Сибнефти" за смішні гроші... Путін - це клептократ. І ця клептократія працювала нормально до 2012 року, поки люди не почали скаржитися. А скаржитися почали через те, що ситуація в економіці почала погіршуватися", - зазначив він.

  Браудер вважає, що Путін вторгся в Україну, щоб відвернути увагу росіян від внутрішніх проблем. В ході пропагандистської кампанії російський президент "пояснив, що українці - нацисти і фашисти, які здійснюватимуть етнічні чистки на сході України".

  Глава Hermitage Capital не має відповіді, як вирішиться ця ситуація, але наголосив на тому, що плани Путіна не вдалися у тому виді, як він собі запланував. "Плани Путіна сплутав спротив України, труни пішли в Росію, ввели санкції і впала ціна на нафту. Якщо це триватиме, режим Путіна протягне близько двох років", - наголосив він.

  Нагадаємо, Браудер заочно засуджений у Росії на 9 років. Його фонд звинуватили у несплаті податків. Інтерпол вважає переслідування Браудера політичним, тому відхилив у 2013 році прохання російської влади затримати його.

  Теги : Путін браудер Hermitage Capital Management
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів