Рейдерська група Пашинського захоплює ринок "7 кілометр"

  29 Сiчня, 2016 18:34
  Рейдерська група Пашинського і Тищенка, яка здійснила атаку на Житомирську кондитерську фабрику "ЖЛ", захоплює нове підприємство.

  Люди, пов'язані з народним депутатом Сергієм Пашинським, у четвер, 28 січня здійснили рейдерську атаку на ринок "7 кілометр" в Одеській області.

  Про це ЗМІ повідомив директор найбільшого ринку України Василь Мозгальський.

  Керівник підприємства розповів ЗМІ, що рейдерське захоплення здійснювалося з участю реєстраційної служби: 28 січня начальник відділу реєстрації юридичних та фізичних осіб підприємців Голосіївського району міста Києва, Міністерства юстиції Роман Кучерявий здійснив незаконні реєстраційні дії по зміні директора та засновників підприємства ТОВ "Промтоварний ринок" (компанія-власник ринку "7 кілометр").

  Директор підприємства зазначає, що сам Кучерявий призначений на цю посаду нещодавно і є підстави підозрювати, що допомогу у захопленні ринку була головною умовою для його призначення.

  За словами директора ринку, на його місце були призначені Віктор Добрянський та Сергій Шатковський.

  Цікавою персоною виявився Сергій Шатковський. Саме цей чоловік заснував ТДВ "Житомирські ласощі", яке використали для рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ". Шатковський зареєстрував своє "підприємство" під старою назвою компанії-власника кондитерської фабрики. В кінці минулого року рейдери, попередньо заручившись підтримкою реєстраційної служби і Міністерства юстиції, почали захоплення підприємства.

  Участь в обох рейдерських атаках Шатковського вказує на причетність групи Сергія Пашинського та Сергія Тищенка до спроби захоплення ринку "7 кілометр". Адже Шатковський є партнером адвоката Маркіяна Дмитрасевича, який здійснює юридичний супровід всіх рейдерських дій Пашинського та Тищенка.

  Зазначимо, що ТОВ "Промтоварний ринок" ("7 кілометр"), та кондитерська фабрика ТДВ "ЖЛ" стали не єдиними жертвами рейдерської групи Пашинського і Тищенка. У 2013 Сергій Шатковський виконував замовлення рейдерської групи по захопленню ВАТ "Коростенський щебзавод", але пізніше за рішенням суд його звільнили з посади директора, повернувши попереднього керівника. На Шатковського було заведено декілька кримінальних справ. В захоплені щебзаводу також приймав участь Маркіян Дмитрасевич

  Раніше керівництво "7 кілометра" вже повідомляло про підготовку рейдерського захоплення.

  Мозгальський розповів про те, що підставою для зміни директора стало рішення цивільного суду Кіпру, хоча Окружний суд Нікосії пізніше скасував рішення про призначення тимчасового керівника.

  Як повідомлялося, за такою ж схемою, за участю Мін'юсту та реєстраційної служби, була проведена спроба захоплення Житомирської кондитерської фабрики ТДВ "ЖЛ".

  Згадуючи рейдерське захоплення "ЖЛ", нагадаємо, раніше був оприлюднений пакет документів, який повністю підтверджує рейдерське захоплення фабрики, спростовуючи заяви людей народного депутата Сергія Пашинського про корпоративний конфлікт. У переліку цих документів є папери, що підтверджують участь реєстраційної служби у рейдерському захопленні. Відзначимо, що останнім часом істотно почастішали спроби рейдерських захоплень підприємств з участю Міністерства юстиції та підпорядкованих йому служб.

  Теги : "7-й кілометр"
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів