Рейдер Пашинський доклав руку до ув’язнення Савченко – сестра депутатки

  4 Квiтня, 2018 15:59
  "Нарфронтовик" є відомим рейдером, зокрема він захопив Житомирську кондитерську фабрику, наголосила Віра Савченко.

  Народний депутат Надія Савченко ув’язнена за те, що "наступила на горло" одіозним українським політикам, серед яких, зокрема, сумнозвісний нардеп від "Народного фронту" Сергій Пашинський.

  Про це заявила сестра затриманої Віра Савченко на форумі на тему: "За що насправді ув’язнили Надію Савченко?", передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  За її словами, Надія Савченко є викривачем низки оборудок українських посадовців.

  "Але найгучніша справа – це два БТР, які президент передав у зону АТО, але вони туди не доїхали – вийшли з ладу. Цю техніку виробляє державне підприємство. В цій справі змішаний і Пашинський, який покривав ці "сдєлки". Пашинський – це та людина, яка рейдерила і рейдерить підприємства, зокрема і Житомирську кондитерську фабрику. У нашої влади якась слабкість до ласощів", – зазначила Віра Савченко.

  При цьому вона додала, що саме Пашинський заявив її сестрі Надії з приводу наміру змінити політичну систему в Україні: "Ти зазіхнула на святе".

  Також, за словами Віри Савченко, її сестра зачепила інтереси інших осіб української політики, зокрема, братів-нардепів Ярослава та Богдана Дубневичів щодо розкрадання газу, а також Андрія Садового стосовно дерибану землі та забудови історичних місць Львова.

  Нагадаємо, раніше Віра Савченко заявила, що Надія Савченко зривала маски з корупціонерів, тому її сестру вирішили усунути, кинувши за ґрати, адже вбити було б занадто резонансно.

  Теги : сергій пашинський Надія Савченко Віра Савченко Народний Фронт рейдерство
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів