Рева про співпрацю з МВФ: Настав час розплати

  14 Вересня, 2018 09:55
  Міністр соцполітики повідомив, що за роки співробітництва України з МВФ накопичилося півтора десятки невиконаних державою обіцянок.

  Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що за роки співробітництва України з Міжнародним валютним фондом накопичилося півтора десятки невиконаних державою обіцянок, у тому числі підвищення ціни на газ.

  Рева повідомив, що, наприклад, питання ціни на газ стоїть на порядку денному вже десять років поспіль, передає прес-служба Мінсоцполітики.

  "Уся наша історія співробітництва з МВФ є історією невиконаних обіцянок. На сьогодні існує приблизно 15 таких невиконаних зобов'язань, які називають "маяками", і місія МВФ виносить на порядок денний ті з них, які вважає важливими на існуючому етапі для досягнення макрофінансової стабільності", – зазначив міністр соцполітики.

  Водночас, він додав, що зараз для держави наступив час розплати: виплати фінансових боргів самотужки або виконання взятих колись на себе зобов’язань.

  Глава Мінсоцполітики заявив, що уряд вирішив продовжити співпрацю з МВФ, що передбачає підвищення ціни на газ.

  "Ми ведемо перемовини, і ми хочемо, щоби ціна на газ була справедливою для людей, а це означає, що розмір підвищення має ключове значення. Уряд робить усе для того, щоб це підняття було мінімальним, враховуючи ситуацію і з доходами населення і  можливості бюджету компенсувати зростання ціни на газ для громадян, які потребують державної підтримки", – повідомив Рева.

  Нагадаємо, політолог і директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко заявив, що місія Міжнародного валютного фонду прибула в Україну для того, щоб зупинити розтрату бюджетних коштів напередодні виборів.

  Теги : Кабінет Міністрів МВФ ціна на газ Мінсоцполітики андрій рева
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів