Рева підписав собі вирок, коли звинуватив українців у зажерливості – політолог

  11 Серпня, 2017 17:55
  Зроблена міністром соцполітики заява, стала для нього вироком, оскільки саме він повинен відповідати за соціальний захист населення.

  Політолог Віталій Бала заявив, що міністр соцполітики Андрій Рева підписав собі вирок, коли пояснив, чому українці 50 відсотків своїх доходів витрачають на їжу.

  Про це він написав на сторінках "Кореспонденту".

  Слова Реви, на думку політолога, щонайменше, виражають подив, оскільки саме він повинен відповідати за соціальний захист населення.

  "З іншого боку, цими словами міністр якби спростував заяви про те, що українці стали краще жити. Адже, чим більше витрачається на харчування, тим нижче рівень життя. У зв'язку з цим, Рева повинен думати над тим, щоб ціни в Україні відповідали доходам громадян", – наголосив Бала.

  За його словами, зроблена міністром заява стала вироком для його діяльності. У будь-якій демократичній державі високопосадовець після таких слів або пішов сам у відставку, або його б звільнили.

  "З точки зору здорового глузду коментувати заяву Реви про те, що українці, на відміну від німців, витрачають 50% зарплати на харчування, досить проблематично",  – додав політолог. 

  Раніше Рева заявляв, що вартість продуктів в Україні та Німеччині приблизно однакова, втім українці витрачають на них більше, бо більше їдять.

  Нагадаємо, надбавку до пенсії будуть виплачувати українцям, страховий стаж яких перевищує 35 років.

  Теги : Кабінет Міністрів Мінсоцполітики андрій рева Віталій Бала
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів