Раднику Ложкіна не вдалось отримати посаду в Антикорупційному бюро

  8 Липня, 2015 19:55
  Конкурсна комісія НАБУ не допустила Єлманова, який хотів зайняти одну з ключових посад у Бюро, через корупційний скандал.
  Дмитро Єлманов
  Фото з відкритих джерел
  Дмитро Єлманов

  Радник голови Адміністрації Президента Бориса Ложкіна і його давній партнер Дмитро Єлманов хотів отримати одну з ключових посад у новоствореному Антикорупційному бюро, однак йому це не вдалось через, як не дивно, корупційний скандал із отриманням статусу учасника АТО.

  Про це йдеться у сюжеті програми антикорупційних розслідувань "Наші гроші".

  Як повідомляється, голова АП Ложкін призначив Єлманова головою робочої групи під час конкурсу на посаду директора Національного антикорупційного бюро. Пізніше він став радником Ложкіна на громадських засадах.

  Очолювана Єлмановим робоча група мала відповідати лише за конкурс на посаду директора НАБУ, однак вона продовжила роботу і після обрання головою Антикорупційного бюро Артема Ситника. Група Єлманова почала займатись конкурсом на решту посад у Бюро, і в цей час сам Єлманов подав документи у свою ж робочу групу для участі у конкурсі на посаду керівника управління аналітики та обробки інформації НАБУ. Відзначимо, що це управління займається збором даних про активи всіх високопосадовців країни та має доступ до всіх державних баз даних.

  Пакет документів Дмитра Єлманова мав бути відкритий і опрацьований до засідання конкурсної комісії. Проте він був міцно заклеєний та взагалі нерозпечатаний, що означає, що він потрапив до комісії без попереднього опрацювання. Окрім того, деякі члени конкурсної комісії підняли питання про те, що Єлманов не може бути допущений до учаcті в конкурсі через невідповідність кваліфікаційним вимогам, зокрема неучасті в корупційних скандалах.

  Єлманов же був замішаний у такому, коли він отримав статус учасника бойових дій на підставі кількох робочих відряджень у зону АТО. Хоча ще в січні на рівні Президента наголошувалось, що робочі відрядження не можуть бути підставою для отримання такого статусу, а ті, у кого такий є, будуть звільнені. Згодом Борис Ложкін підписав розпорядження про звільнення Дмитра Єлманова.

  З огляду на ці факти, конкурсна комісія Антикорупційного бюро прийняла рішення про недопуск Дмитра Єлманова до подальшої участі в конкурсі. Він, у свою чергу, назвав це рішення незаконним та заявив про можливість звернення в суд. 

  Теги : Борис Ложкін антикорупційне бюро Дмитро Єлманов
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів