Радники Трампа лобіювали інтереси Партії регіонів у США

  19 Серпня, 2016 16:06
  Манафорта притягнуть до відповідальності також у справі Лавриновича.

  Голова президентської кампанії Дональда Трампа Пол Манафорт міг отримувати 12,7 млн доларів за так званою "чорною бухгалтерією" Партії регіонів, під час перебування на посаді радника колишнього президента України Віктора Януковича.

  Про це на брифінгу заявив народний депутат Сергій Лещенко, повідомляє кореспондент UA1.

  В лобіювання інтересів людей Трампа входили спроби створити позитивний імідж Партії Регіонів у впливових ЗМІ, зокрема The New York Times, The Wall Street Journal и Associated Press.

  Ще однією метою було очорнення лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко, яка перебувала на той час у в’язниці.

  Крім того, відомо що Рік Гейтс заступник Манафорта в штабі Трампа, особисто керував двома відомими лобістськими фірмами Mercury LLC і Podesta Group Inc. Фірми організовували зустрічі українського керівництва із сенаторами та впливовими американськими конгресменами.

  Як стверджує нардеп від БПП, в "амбарній книзі" ПР прізвище Манафорта зустрічається 22 рази між 2007 і 2012 роками. Однак його підпису в документах немає. Це означає, що він міг отримувати гроші через третіх осіб.

  "З’ясувалось, що 9 разів гроші за Манафорта отримував депутат від Партії Регіонів – Віталій Калюжний, який був головою комітету в міжнародних справах. Людина, наближена до Бориса Колесникова та Андрія Клюєва", – заявив Лещенко.

  За словами Лещенка, ГПУ має намір подати запит в США з приводу допиту екс-радника Януковича Пола Манафорта по справі екс-міністра юстиції Олександра Лавриновича.

  "Є документи, що пан Манафорт був причетний до підготовки звіту кампанії "Scadden", який стосувався справи Тимошенко за часів Януковича. Ці документи засвідчують те, що Манафорт безпосередньо переглядав даний звіт, а також редагував його перед публікуванням та давав рекомендації про зміст", – сказав Лещенко.

  Між тим, Манафорт заявив, що не надавав "прямої лобістської підтримки" урядам України чи Росії.

  Раніше директор НАБУ Артем Ситник підтвердив наявність імені Манафорта у списках "чорної бухгалтерії" Партії регіонів.

  Теги : США Янукович сергій лещенко Тимошенко Батьківщина Партія регіонів манафорт
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів