Радник Яценюка написав заяву про звільнення

  12 Березня, 2016 17:16
  Леонід Козаченко написав заяву про складання повноважень позаштатного радника прем'єр-міністра України.
  Леонід Козаченко
  Фото з выдкритих джерел
  Леонід Козаченко

  Народний депутат від БПП Леонід Козаченко написав заяву про складення повноважень позаштатного радника Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка.

  Про це повідомляє Українська аграрна конфедерація. 

  "Прийняте мною рішення обумовлене тим, що сьогодні уряд має найнижчий рейтинг за всю історію незалежної України. Ті результати роботи, які були досягнуті за останні півтора року, створили не тільки серйозну загрозу для подальшого існування економіки, а й можливу загрозу для існування держави в цілому. Ми створили прецендент, якого не мала жодна країна світу", — заявив Козаченко.

  Зазначається: за його словами,  "не зважаючи на те, що в країні війна, глобальна економічна криза, проблеми успадковані від попередньої влади, можна було б набагато ефективніше здійснити реформи, вдосконалити фіскальну політику, яка б давала можливість краще почуватись реальному сектору економіки, можна було б зробити дерегуляцію у сфері управління, яка б давала можливість бізнесу простіше кореспондувати свої стосунки з державою і бути більш успішним".

  Крім того, Козаченко наголосив: "Україна залучила велику кількість іноземців до роботи в уряді, натомість нічого не отримала. Це стало результатом браку досвіду у тих, хто брався за справи, які йому не під силу і, звичайно, відсутністю належної волі у тих, хто займає ключові посади у політичному істеблішменті".

  Як відомо, фракція "Блок Петра Порошенка" 14 березня планує провести засідання, де головною темою стане узгодження кандидатури прем'єра та ідеологія нового уряду.

  Теги : Арсеній Яценюк БПП народний депутат
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів