Радник президента Косюк регулярно порушує заборону на проїзд через заповідний парк

  24 Квiтня, 2018 13:39
  Юрій Косюк постійно їздить на роботу через "Феофанію", де проїзд заборонено наказом Мінекології.

  Автівки бізнесмена Юрія Косюка регулярно їздять по парку "Феофанія", проїзд в якому заборонено наказом Міністерства екології. Маршрут автівок Косюка розпочинається з палацу бізнесмена, який розташовується біля "Феофанії", а закінчується офісом його аграрного холдингу "Миронівський хлібопродукт", пише bihus.info.

  За словами журналістів, у холдингу відмовилися коментувати регулярний проїзд автівок по парку, однак зазначили, що розголошення цієї інформації може порушити особисту безпеку Косюка.

  Такий маршрут від маєтку бізнесмена до офісу є найкоротшим, проте не єдиним. Від своєї домівки до холдингу Косюк може добратися, об’їхавши "Феофанію". Причому ця дорога буде довшою всього на 5 хвилин від проїзду через парк.

  Крім того, адміністрація "Феофанії" заявила, що бізнесмен нічого не платить за проїзд по території парку. Не відгукнувся Косюк  і на прохання надати спонсорську допомогу для розбудови місця відпочинку.  Нагадаємо, Косюк на одному з найдорожчих гірськолижних курортів Куршевель у Франції влаштував вечірку, на яку замовив шампанського на 2 млн гривень.

  Теги : Адміністрація Президента юрій косюк миронівський хлібопродукт феофанія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів