"Радикал" Рибалка вважає, що до нападу на його авто причетний колишній тесть

  15 Сiчня, 2016 10:15
  Політик не виключає політичних мотивів нападу.
  Сергій Рибалка
  Фото: rada.gov.ua
  Сергій Рибалка

  Народний депутат від Радикальної партії, голова комітету ВР з питань фінансової політики та банківської діяльності Сергій Рибалка вважає свого колишнього тестя Геннадія Буткевича причетним до інциденту з нападом на його автомобіль 14 січня.

  Про це повідомила прес-служба голови фінкомітету з посиланням на його слова.

  Нагадаємо, вчора ввечері на автомобіль, у якому їхав Сергій Рибалка, було скоєно напад – у лобове скло і скло пасажира кинули дві металеві гирі.

  "Мені пощастило, що ця гиря потрапила в залізну стійку автомобіля, а не прямо в скло. Бо якби вона пробила скло трохи нижче, точно б потрапила в мою голову", – зазначив Рибалка.

  Він не виключає політичних мотивів нападу.

  "У першу чергу підозра падає на мого колишнього тестя Буткевича. За останні місяці він надзвичайно активізував тиск на мене і нашу сімейну корпорацію на всіх фронтах. Були підключені корумповані силовики – в першу чергу прокуратура – проводилися незаконні обшуки у всіх офісах групи компаній S.Group, яка належить моїй родині", – додав він.

  За словами Рибалки, співробітники прокуратури грубо втрутилися в судовий процес та незаконно вилучили справу з Київського апеляційного господарського суду. На його думку, вони залякують членів його сім'ї, працівників компаній, адвокатів та навіть суддів. Крім того, Рибалка розповів, що прослуховуються телефони і продовжується стеження.

  Депутат заявив, що у такий спосіб намагаються залякувати всю фракцію Радикальної партії.

  Теги : Радикальна партія напад Сергій Рибалка
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів