Радбез запропонував президенту нову редакцію воєнної доктрини

  2 Вересня, 2015 19:55
  У воєнному документі країни Росія визнана противником України.

  Рада національної безпеки і оборони схвалила проект нової редакції воєнної доктрини, де Росія визначається воєнним противником України. Доктрина запропонована президенту для затвердження.

  Про це йдеться в повідомленні прес-служби РНБО.

  Як зазначається, нова доктрина пройшла громадське обговорення. Також були залучені представники державної влади України, експерти недержавних організацій та іноземні радники при офісі НАТО в Україні.

  Так, нова воєнна доктрина визначає РФ воєнним противником України та виходить з високої вірогідності великомасштабного наступу як найголовнішої загрози нацбезпеці України.

  Також доктрина підтверджує відновлення стратегічного курсу на євроатлантичну інтеграцію; визначає ознаки виникнення збройного конфлікту всередині країни, у тому числі інспірованого іноземними державами; враховує збільшення ролі інформаційно-психологічних операцій.

  Окрім того, у воєнному документі вказується необхідність вдосконалення системи мобілізаційної підготовки, мобілізації та збільшення професійної складової в ЗСУ, щоб розвивати оборону та безпеку України для відсічі збройної агресії.

  Нагадаємо, у вересні 2014 року уряд доручив Міноборони розробити нову редакцію воєнної доктрини до грудня 2015 року.

  Теги : РНБО воєнна доктрина
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів