Рада закликала світ посилити тиск на Росію через псевдовибори на Донбасі

  6 Жовтня, 2015 13:50
  Український парламент обурений повідомленнями про "провокаційні наміри маріонеток Кремля" провести псевдовибори.
  Фото з відкритих джерел

  Верховна Рада ухвалила постанову про звернення до держав-партнерів та міжнародних організацій щодо намірів проведення незаконних виборів в окремих районах Донецької і Луганської областей.

  За відповідне рішення проголосували 237 народних депутатів із 321, зареєстрованих у залі.

  Як ідеться у зверненні, український парламент обурений повідомленнями про "провокаційні наміри маріонеток Кремля" провести псевдовибори в ДНР і ЛНР 18 жовтня та 1 листопада.

  У заяві наголошується, що "такий виборчий фарс не відповідає ні чинному українському законодавству, ні загальновизнаним демократичним стандартам ОБСЄ та є свідомим кроком, спрямованим на зрив мирного процесу".

  Окремо депутати наголосили на безумовному впливі РФ на бойовиків та відсутності конструктивних кроків Москви, що свідчить про нехтування Кремлем узятими на себе зобов’язаннями.

  Парламент вчергове вимагає відновлення територіальної цілісності України, включно з анексованим Кримом. Також вважає можливі псевдовибори межею, яку Росія "не має права перетнути". Тому Рада закликає міжнародну спільноту посилити всебічний тиск на Росію з метою уникнення зриву мінських домовленостей.

  Як повідомлялось, за словами Порошенка, бойовики мали сьогодні заявити про скасування псевдовиборів.

  Теги : Росія Верховна Рада Донбас вибори
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів