Рада ухвалила закон про розмитнення авто на єврономерах

  8 Листопада, 2018 15:35
  Рада встановила базові ставки для розмитнення, а також коефіцієнт віку машин.

  Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому закон щодо зниження вартості розмитнення автомобілів на єврономерах. За ухвалення закону 8487 проголосувало 250 народних депутатів, повідомляє кореспондент інтернет-видання UA1.

  За словами глави комітету Ради з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної, закон передбачає введення базових ставок для автомобілів залежно від типу двигуна і його об’єму. Так, для бензинових двигунів об'ємом до 3000 і понад 3000 куб. см вводяться базові ставки відповідно 50 і 100 євро. Для дизельних двигунів об'ємом до 3500 і понад 3500 куб. см вводяться базові ставки відповідно 75 і 150 євро.

  Крім того, вводиться граничний коефіцієнт віку автомобіля, що становить 15. Для автомобілів, вік яких перевищує 15 років, буде застосовуватися коефіцієнт 15.

  Згідно з законопроектом, передбачається використання понижуючого коефіцієнта 0,5 при розрахунку ставки податку за розмитнення раніше ввезених авто, якщо вона буде здійснена протягом перших 30 днів з дня набрання чинності законом. Раніше ввезені автомобілі з єврономерами можна буде перевести в режим імпорту, якщо буде сплачено штраф у розмірі 8500 гривень.

  Надходження до державного бюджету від розмитнення автомобілів будуть спрямовані на пенсійне забезпечення.

  Нагадаємо, у разі прийняття Верховною Радою законопроектів з метою зниження ставки розмитнення на ввезення іноземних авто їх власники протягом перших 60 днів з моменту вступу в силу закону зможуть зареєструвати свої транспортні засоби зі знижкою 50%.

  Теги : Верховна Рада єврономери
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів