Рада сьогодні планує ратифікувати нову угоду про співпрацю з НАТО

  1 Липня, 2015 10:56
  Йдеться про ратифікацію Угоди про співпрацю у сфері підтримки та Меморандуму про співпрацю з питань інформації і зв’язку.

  Сьогодні парламент має намір ратифікувати нову угоду про співпрацю з НАТО у рамках програми Альянсу "Партнерство заради миру".

  Так, Верховна Рада планує ратифікувати Угоду про співробітництво у сфері підтримки між Кабінетом Міністрів України та Організацією НАТО з підтримки та постачання,  а також Меморандум про домовленість між Кабміном та Організацією НАТО із зв`язку та інформації. Останній стосується співпраці у питаннях консультацій, управління, зв`язку, розвідки та спостереження.

  Окрім того, сьогодні в Раді планується ратифікація ще декількох угод: зокрема, законопроектів щодо речового забезпечення військовослужбовців та Статуту внутрішньої служби Збройних сил. Планується включення до порядку денного сесії низки законопроектів із військової сфери.

  Нагадаємо, у квітні Україна і НАТО підписали Меморандум про співпрацю, згідно з яким агентство НАТО з питань зв’язку та інформації допоможе впровадити сучасні інформаційні технології в українську армію.

  Теги : угода Верховна Рада НАТО ратифікація
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів