Рада провалила закон про націоналізацію російського майна в Україні

  9 Квiтня, 2015 15:50
  Підтримали законопроект 190 депутатів. Половина фракції БПП, яка не голосувала, пояснила це декларативним характером документу.

  Верховна Рада не набрала достатньої кількості голосів за законопроект "Про націоналізацію майна в Україні держави-агресора та її резидентів", який подала Радикальна партія.

  За відповідний документ проголосували лише 190 народних депутатів із 284-х.

  Нардеп Борис Філатов на своїй сторінці у Facebook заявив, що голосування зірвав БПП, половина фракції якого відмовилась. Зокрема, не голосували Сергій Лещенко, Ірина Геращенко та сам лідер фракції Юрій Луценко, який пояснив це декларативним характером законопроекту.

  В той же час більшість "Народного фронту" проголосувала "за", крім Миколи Мартиненка, Сергія Пашинського, Вікторії Сюмар та інших. Також підтримали законопроект більшість із "Самопомочі" та Радикальної партії. "Батьківщина" дала 10 голосів з 19.

  Від "Опозиційного блоку", групи "Відродження" та групи "Воля народу" - "за" були дані 0 голосів.

  Відзначимо, минулого року був складений список найбільших активів Росії в Україні. Як виявилось, громадяни РФ або держава Росія володіють кожною десятою компанією в рейтингу 200 найбільших компаній в Україні.

  Теги : Росія Верховна Рада законопроект БПП націоналізація
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів