Рада просить світ посилити санкції проти Росії

  11 Грудня, 2015 12:27
  ВР закликає парламенти держав, Європарламент та міжнародні асамблеї звернутися до РФ з вимогою припинити агресію проти України.
  Фото з відкритих джерел

  Верховна Рада закликає парламенти іноземних держав, Європейський парламент та міжнародні парламентські асамблеї продовжити й посилити санкції проти Росії за організацію терористичних актів в Україні.

  Відповідний проект постанови підтримало 239 народних депутатів.

  Зокрема, нардепи просять парламенти іноземних держав, Європарламент та міжнародні парламентські асамблеї звернутися до РФ з вимогою припинити агресію проти України.

  У зверненні наголошується на необхідності підготовлення персональних санкційних списків проти правлячої верхівки Російської Федерації, які встановили режим державного тероризму.

  Також у документі міститься прохання активувати міжнародний моніторинг щодо дотримання прав і свобод людини на окупованих Росією територіях, а також реагувати на їх порушення.

  Крім того, нардепи просять підтримати зусилля України, спрямовані на звільнення українців, які незаконно утримуються в Росії, а також не допустити безкарності винних за злочини проти людяності, скоєні з початку російської агресії проти України.

  Теги : Росія Верховна Рада звернення європарламент
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів