Рада має всі важелі, аби почати процедуру імпічменту президента – Степан Хмара

  29 Червня, 2018 09:43
  Герой України наголосив, що нового закону про імпічмент не потрібно, адже ця процедура вже прописана в Конституції.

  Чинна Конституція України дозволяє Верховній Раді провести імпічмент президента. Закликами ж про зміну Конституції посадовці лише намагаються відвести увагу від тих проблем, які дійсно потрібно вирішувати.

  Про це заявив Герой України Степан Хмара в ефірі телеканалу ZIK.

  За його словами, народні депутати нині є настільки недосвідчені, що наголошують на тому, що потрібно ухвалити закон про імпічмент президента. Натомість, зауважив Герой України, ця процедура вже передбачена чинною Конституцією.

  Зокрема, зазначив він, у статті 111 Конституції України розписані всі деталі, як усунути президента від влади, якщо він зрадив державу або порушив закон. І якщо президент України перевищує свої повноваження, то, наголосив Хмара, саме парламент має це контролювати.  При цьому він додав, що в Конституції України записані всі правові параметри, які забезпечують нормальне функціонування держави – потрібно лише їх виконувати.

  "Конституція України не винна у тому, що президент Порошенко не виконує закон. Передусім винен парламент, адже не розпочав процедуру імпічменту", – зазначив Хмара.

  Нагадаємо, Герой України Степан Хмара вважає, що президент Петро Порошенко не зацікавлений у патріотичному парламенті, оскільки боїться його.

  Теги : Верховна Рада Конституція Порошенко Петро Порошенко імпічмент Степан Хмара
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів