Рада гальмуватиме звільнення генпрокурора і зняття недоторканності – нардеп

  20 Травня, 2019 15:16
  Після указу про розпуск Рада не зможе прийняти ніяких важливих рішень – не знайдеться голосів, переконаний народний депутат Дерев'янко.

  Дострокові парламентські вибори пройдуть за старою виборчою системою.

  Про це в коментарі інтернет-виданню UA1 сказав нардеп Юрій Дерев'янко.

  "Якщо сьогодні буде указ про розпуск парламенту, то завтра ЦВК почне виборчий процес, а з його початком ніякі зміни в виборче право неможливі", – пояснив він.

  Вибори пройдуть за змішаною системою і 50% складу нової Верховної Ради сформують мажоритарники, і 50% депутатів будуть представниками партій.

  Дерев'янко вважає, що за два місяці, що парламент не зможе прийняти ніяких важливих рішень, таких, як зняття депутатської недоторканності і звільнення генпрокурора.

  "Голосів не буде, конструктивних рішень не буде, мажоритарники роз'їдуться – у всіх занадто мало часу. За фактом ніяких важливих рішень цей парламент вже не прийме. Всі зараз підуть до людей щоб переобратися. Хтось буде засівати гречкою, хтось гривнями і доларами. А хтось просто буде пакувати валізи ", – упевнений нардеп.

  Нагадаємо, під час інавгураційної промови президент України Володимир Зеленський оголосив про розпуск Верховної Ради VIII скликання.

  Теги : Верховна Рада недоторканність парламентські вибори Дерев'янко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів