Рабінович запропонував "Опоблоку" створити політичне об'єднання

  12 Вересня, 2018 15:40
  Лідер партії "За життя" запропонував "Оппоблоку" "почати переговори про створення потужного консолідованого політичного об'єднання".

  Лідер партії "За життя" Вадим Рабінович запропонував "Опоблоку" почати переговори про створення політичного об'єднання. Свою заяву Рабінович опублікував на Facebook, запропонувавши "почати переговори про створення потужного консолідованого політичного об'єднання".

  "Я хочу звернутися до політичних сил, які мають мандат довіри південного-сходу і центру України, до громадських організацій та об'єднань. В першу чергу я звертаюся до "Опозиційному блоку": іноді ми були некоректні в діях по відношенню один до одного, але зараз все протистояння і непорозуміння між нами потрібно припинити, так як відсутність нашої єдності призводить до того, що влада відчуває себе безкарно, розбиваючи нас на різні групи, продовжуючи проводити політику знищення України", – написав лідер "За життя".

  За словами Рабіновича, "потрібно підпорядкувати свої амбіції та особисті інтереси інтересам виборців".

  "Пропоную перегорнути сторінку і почати переговори про створення потужного консолідованого політичного об'єднання, яке в змозі зупинити бойові дії на Донбасі, запобігти економічній катастрофі і врятувати країну...", – резюмував лідер "За життя".

  Нагадаємо, голова Всеукраїнського єврейського конгресу, народний депутат України Вадим Рабинович обіцяв побудувати Меморіал на згадку про загиблих в Бабиному Яру. Але, отримавши землю в Києві, через 7 років фактично за 75 млн гривень продав право на неї.

  Теги : Опозиційний блок вадим рабінович партія "За життя"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів