Рабінович, Тимошенко та Бойко очолили рейтинг брехунів і маніпуляторів

  5 Листопада, 2018 14:18
  Лідер партії "За життя" став найменш правдивим політиком третього кварталу 2018 року.

  Лідер партії "За життя" Вадим Рабінович, глава партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко та один з лідерів "Опозиційного блоку" Юрій Бойко стали найменш правдивими політиками третього кварталу 2018 року.

  Про це свідчать дані рейтингу маніпуляторів та брехунів VoxCheck, передає voxukraine.org.

  Рабінович найменш правдивий політик третього кварталу: лише 20% його тверджень були правдивими. Із 200 перевірених тверджень Рабіновича 153 або ж 79% були негативно забарвленими, у 74% випадків він використовував статистику.

  У Тимошенко майже не змінюється частка правди у промовах: 30% у І кварталі, 27% у ІІ кварталі, 31,3% у третьому. Більше 80% цитат Тимошенко у ІІІ кварталі були негативно зарядженими, у 87% випадків вона використовувала статистику.

  Бойко повернувся в трійку брехунів та маніпуляторів: у другому кварталі він був на четвертому місці. Цього кварталу тільки 35% тверджень Бойка містили правду. Майже 81% висловлювань Бойка у ІІІ кварталі мали негативне забарвлення. Це стільки ж, як і в Рабіновича та Тимошенко. Але статистику Бойко використовує рідше - лише в половині випадків.

  Колишні правдоруби прем’єр Володимир Гройсман та чинний президент Петро Порошенко скотилися з перших місць правдорубів в середину рейтингу.

  Порошенко здав позиції ще минулого, другого кварталу - тоді він опинився на п’ятому місці після Гройсмана, Гриценка, Тягнибока та Бойка. Цього разу знову на тому ж місці, але вже після Тягнибока, Гриценка, Садового та Ляшка. Частка правди в словах президента навіть незначно зросла: з 47% до 51%. У першому кварталі 2018 року цей показник становив 65%.

  Гройсман лише у половині випадків говорив правду. Але навіть якби показник лишився на рівні попереднього кварталу (68,7%), в топ-3 правдорубів він всеодно б не потрапив - надто багато правди виявилося у його конкурентів.

  Як відомо, лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко та шоумен Володимир Зеленський випереджають чинного главу держави Петра Порошенка у президентському рейтингу.

  Теги : Юрій Бойко Петро Порошенко Володимир Гройсман президентські вибори вадим рабінович
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів