Рабінович, ти нормально спиш вночі? – журналіст знайшов в Ізраїлі фірму нардепа з торгівлі алмазами

  6 Липня, 2018 10:30
  У декларації народного обранця ізраїльська компанія не зазначена. Журналіст готовий передати правоохоронцям всі наявні у нього документи з цього приводу.

  Народний депутат України (фракція "Опозиційний блок") Вадим Рабінович володіє в Ізраїлі компанією з торгівлі алмазами Дор Фобос лтд, яку "забув" задекларувати.

  Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Василь Крутчак.

  "Найнятий мною в Ізраїлі адвокат знайшов ізраїльську фірму народного депутата України Вадима Рабіновича – Дор Фобос лтд. Яку український нардеп забув задекларувати… У березні 1995 року – одразу після репатриації в Ізраїль – Рабінович отримав довіреність панамського офшору Доргеп Файненс інк на заснування в Ізраїлю від імені офшорки нової фірми. Яка отримала назву Дор Фобос лтд. Рабіновичу надали всі повноваження для реєстрації субсидіарної компанії, а також подавати і підписувати відповідні документи", – зазначив він.

  За його словами, фірму Рабінович створив, а наданий ізраїльським адвокатом витяг з реєстру Мін'юсту свідчить, що вона не закрита, і Рабінович продовжує нею володіти.

  "В порушення українського законодавства, він забув вказати цю компанію в декларації НАЗК (Національне агентство з питань запобігання корупції – ред.), що тягне за собою кримінальну відповідальність. Як і в історії з його незадекларованим рахунком в ізраїльському банку, готовий надати органам слідства всі наявні у мене легалізовані в Україні документи", – додав журналіст.

  При цьому Василь Крутчак звернувся до Рабіновича:

  "Вадиме, ти нормально спиш вночі? Чи прислухаєшся до вуличного шуму: чи не за тобою реве поліцейська сирена? НАБУ може прийти до тебе в будь-який день, і ти не втечеш від цього. Вікно можливостей втекти на пенсію на ізраїльську віллу може закритися будь-якої миті".

  Нагадаємо, 9 травня 2018-го народний депутат Вадим Рабінович провів у люксовому готелі на Мальдівах з російським бізнесменом Павлом Фуксом.

  Теги : НАЗК вадим рабінович електронне декларування
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів