Путін звинуватив Україну в невиконанні мінських угод

  1 Жовтня, 2015 17:56
  Він звинуватив українську владу, що та "нічого не узгоджує з Донбасом".

  Президент РФ Володимир Путін напередодні зустрічі "нормандської четвірки" в Парижі звинуватив Україну у невиконанні Мінських домовленостей та відсутності діалогу з "невизнаними республіками".

  Про це він заявив під час засідання Ради з розвитку громадянського суспільства і прав людини у Кремлі.

  Він "розраховує, що Мінські угоди будуть виконуватись", адже зараз цього нібито не відбувається з української сторони. Він наголосив, що "іншого шляху, крім їх повного виконання, немає". Також Путін заявив, що про це буде говорити завтра в Парижі.

  Він звернув увагу на закон про особливий статус, який "просто не ввели в дію", та закон про амністію, який не підписав президент України. Путін назвав найголовнішим – внесення змін в українську Конституцію, щоб політично врегулювати ці питання.

  Він звинуватив українську владу в тому, що "ніякого узгодження з Донбасом немає", зокрема у проведенні виборів. За словами Путіна, Донбас тричі надсилав свої пропозиції щодо виборів, однак ніякого діалогу не відбувається.

  Путін виправдав терористів щодо їх самостійного проведення виборів. За його словами, вони були змушені це зробити, бо Верховна Рада ухвалила закон про непроведення виборів у "ЛНР і ДНР".

  Путін висловив сподівання, що все ж "криза може бути подолана" і "діалог між цими невизнаними республіками і київською владою буде позитивним". Принаймні, він буде на цьому наполягати. 

  Теги : Путін Донбас мінські домовленості Україна
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів