Путін знову заявив, що Київ не виконує Мінських угод

  22 Жовтня, 2015 21:30
  Він звинувачує українську владу у формальному виконанні домовленостей.

  Президент Росії Володимир Путін зробив чергову заяву щодо невиконання Києвом Мінських угод. Він вважає, що конфлікт на Донбасі не вдасться врегулювати без участі США та Європи.

  Про це він говорив під час засідання міжнародного дискусійного клубу "Валдай".

  Путін назвав лідерів Німеччини і Франції "досить об’єктивними", але які з політичних міркувань підтримують нинішню київську владу.

  Також, за його словами, він під час зустрічі з президентом США у Нью-Йорку говорив, що без участі США та Європи врегулювати ситуацію на сході України навряд чи вдасться.

  "Марно нескінченно звинувачувати Росію в тому, що вона не виконує або не спонукає владу невизнаних республік на південному сході України до якихось дій щодо виконання Мінських угод, якщо ключові положення цих угод не виконуються київською владою", - заявив Путін.

  Він наголосив, що для політичного врегулювання Києву треба внести зміни до Конституції України за погодженням із невизнаними республіками. І зміни ці мають бути "на постійній основі", а не внесені до перехідних положень. Також Путін хоче, щоб прийнятий Радою закон про особливий статус управління на цих територіях теж був прийнятий на постійній основі.

  Окрім того, Путін стверджує, що закон про вибори на окупованому Донбасі не був узгоджений з "невизнаними республіками", і бойовики просто "не знали, як їм бути". Але Росії вдалося вмовити їх, щоб вони перенесли термін виборів, зізнався Путін.

  Президент РФ наголосив на формальності усіх виконаних Україною зобов’язань.

  Нагадаємо, схожі речі Путін говорив 1 жовтня, напередодні зустрічі "нормандської четвірки" в Парижі.
  Теги : Путін Донбас мінські домовленості Україна
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів