Путін відкрито вимагає змінити Конституцію України

  11 Сiчня, 2016 10:03
  Тільки після змін, які йому потрібні, він обіцяє закрити кордон на Донбасі.

  Закриття з боку Росії українського кордону в Донбасі можливо тільки після проведення Києвом конституційної реформи зі змінами, які корисні Москві.

  Про це заявив президент Росії Володимир Путін в інтерв'ю німецькому виданню Bild. Тези Путіна наводить сайт Кремля.

  "Пункт 9-й ‒ відновлення повного контролю над державним кордоном з боку уряду України на підставі закону України про конституційну реформу до кінця 2015 року за умови виконання пункту 11, тобто проведення конституційної реформи", - сказав Путін.

  Таким чином, він вимагає спочатку надати цим районам України практично повну автономію, запровадити російську мову як другу державну та провести загальну федералізацію країни.

  Путін заявив, що згідно з текстом угод, зміни до Конституції України повинні бути на постійній основі, в той час як зараз закон, імплементований до Основного закону України, прийнято на три роки. "Два роки вже пройшло", заявив він, мабуть, маючи на увазі початок російської агресії проти України у лютому 2014 року.

  "Ця Конституція не була проголосована навіть у тому вигляді, в якому вона зараз є, а закону так і не надано статус постійно діючого. Як можна вимагати від Москви те, що повинні зробити в Києві наші колеги своїм рішенням?", - зазначив Путін.

  Теги : Путін Донбас кордон контроль зміни до конституції
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів