Путін оприлюднив пропозиції РФ щодо реструктуризації боргу України

  16 Листопада, 2015 17:20
  За його планом, Україна віддаватиме борг протягом 2016-2018 років – по мільярду щороку.
  Фото з відкритих джерел

  Росія погодилася реструктуризувати борг України.

  Про це заявив президент РФ Володимир Путін.

  За його словами, Росія запропонувала розстрочити платіж за боргом України на 2016-2018 роки по 1 млрд доларів на рік.

  "Ми запропонували кращі умови, ніж від нас вимагав Міжнародний валютний фонд. Нас просили перенести платіж на наступний рік в обсязі 3 млрд доларів, проте  я сказав, що ми готові на більш глибоку реструктуризацію, готові на те, щоб цього року взагалі не отримати ніяких грошей, а в наступному році отримати мільярд, в 2017 році - ще мільярд і в 2018 році - ще один мільярд", - йдеться в заяві.

  Крім того, Путін зазначив, що тепер чекає від західних партнерів (або від уряду США, або від ЄС, або від одного з міжнародних фінансових інститутів – Ред.) гарантій кредитоспроможності України.

  "Оскільки наші партнери впевнені, що кредитоспроможність української держави буде рости, і у нас немає підстав сумніватися, що ми отримаємо навіть 3 мільярди в наступному році, то у них не повинно бути жодних побоювань гарантувати нам виплати за цим кредитом. Ми сподіваємося, що це питання буде вирішено до початку грудня поточного року в силу певного графіка роботи МВФ".

  За його словами, це питання він вже обговорював з президентом та Мністром фінансів США, які "сприйняли цю пропозицію з інтересом та погодили найближчим часом обговорити її деталі".

  Раніше ми повідомляли, що Кремль зробив таємну "цікаву пропозицію" Україні та її найбільшому кредиторові – Міжнародному валютному фонду – щодо 3-мільярдного боргу.

  Теги : реструктуризація "борг Януковича"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів