Після скандалу у ЗМІ начальника ДАІ Єршова звільнили

  20 Травня, 2015 08:41
  Журналістське розслідування спрацювало швидше будь-яких очікувань – вже через декілька годин після оприлюднених фактів розкішного життя сім’ї Єршова його звільнили з органів. Однак для громадськості цього замало.
  Фото: Департамент ДАІ МВС України

  Після скандалу з начальником ДАІ Олександром Єршовим, розкішне життя якого викрили журналісти, він був звільнений з органів внутрішніх справ.

  Про це у Facebook проінформував міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. З його слів, Єршов сам подав у відставку, яка була задоволена. За фактами ж, які були підняті в пресі, призначене службове розслідування.

  Информирую. Только что от меня вышел и.о. начальника ГАИ Украины А.А. Ершов. Он подал рапорт об отставке, который был мн...

  Posted by Арсен Аваков on 19 травня 2015 р.

  Один із авторів розслідування про красиве життя головного "даішника", журналістка Наталія Седлецька зізналась, що не вірила у такий швидкий результат. 

  Депутати та журналісти також позитивно відреагували на таке рішення, хоча визнали, що одного звільнення – замало. Так, народний депутат Мустафа Найєм заявив, що це єдино правильне рішення, однак "обезглавлення системи не означає її автоматичного очищення".

  Заслуги как и ошибки нужно признавать. Спасибо Arsen Avakovу за увольнение начальника ГАИ Александра Ершова. Это было ед...

  Posted by Mustafa Nayyem on 19 Май 2015 г.

  Журналіст Юрій Бутусов написав, що відставка Єршова через декілька годин після оприлюднення фотографій розкішного життя його сім’ї – "це по-європейськи". Але тепер він просить прокуратуру та СБУ провести відповідні розслідування.

  МВД - единственное министерство, где общественное давление и скандалы приводят к отставкам чиновников самого высокого ра...

  Posted by Юрий Бутусов on 19 Май 2015 г.

  У свою чергу, народний депутат, голова люстраційного комітету ВР Єгор Соболєв заявив, що миттєва відставка підлеглих-хабарників після викриття журналістами – це приклад зразковості перед відставкою. Він нагадав про проект постанови щодо відставки Авакова, який зареєстрований у Верховній Раді. 

  Свої останні дні в МВС Арсен Аваков проведе майже зразково.Буде сам відправляти у відставку викритих журналістами підл...

  Posted by Єгор Соболєв on 19 Май 2015 г.
  Теги : Арсен Аваков звільнення даі Олександр Єршов скандал
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів