Пшонка і Захарченко не будуть оголошені в розшук - Інтерпол

  2 Червня, 2015 08:54
  Міжнародна організація дійшла висновку, що ці справи мають політичний характер, і вона в них втручатися не буде.
  Фото: radiosvoboda.org

  Інтерпол відмовляється оголошувати у міжнародний розшук колишнього генпрокурора Віктора Пшонку, екс-міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка та його заступника Віктора Ратушняка.

  Про це розповів керівник українського бюро Інтерполу Василь Неволя, передають "Українські Новини".

  За його словами, експерти міжнародної організації вбачають політичну складову у проханні ГПУ оголосити в розшук високопосадовців режиму Януковича. А це суперечить вимогам третьої статті статуту Інтерполу (заборона будь-якого втручання у справи, які мають політичний, військовий, расовий і релігійний характер).

  На думку експертів, підозри, які були висунуті всім колишнім представникам влади у справах Майдану, пов'язані зі зміною політичної ситуації в Україні.

  При цьому, Неволя не виключає можливість притягнення їх до відповідальності, але без використання механізмів, засобів і каналів зв'язку Інтерполу.

  Зазначимо, що в квітні 2014 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляв, що колишній глава АП Андрій Клюєв, екс-віце-прем'єр Сергій Арбузов та екс-генпрокурор Віктор Пшонка були оголошені в міжнародний розшук.

  Водночас, як повідомлялось, Інтерпол раніше вже відмовлявся розшукувати Клюєва та не збирався оголошувати в розшук екс-голову МВС Захарченка

  Теги : розшук Віталій Захарченко Інтерпол Пшонка
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів