Проведення виборів на Донбасі підірве Мінські угоди - Столтенберг

  21 Вересня, 2015 19:12
  Генсек НАТО наголосив, що проанонсовані терористами вибори будуть фіктивними і ніким не визнаються.
  Генсек НАТО Єнс Столтенберг
  Фото з відкритих джерел
  Генсек НАТО Єнс Столтенберг

  Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявляє, що проведення сепаратистами фіктивних виборів на Донбасі підірве виконання Мінських угод.

  Про це Столтенберг заявив сьогодні на прес-конференції у Львівській області.

  “Будь-які вибори, які відбудуться на сході України не у відповідності до українського законодавства, будуть порушенням Мінських домовленостей. Вони будуть фіктивними і не будуть ніким визнані. Важливо, щоб вибори пройшли у відповідності до українського законодавства, тому що це є важливою частиною виконання Мінських домовленостей”, - заявив Столтенберг.

  Відповідаючи на запитання щодо можливого членства України в НАТО, Столтенберг підкреслив, що позиція НАТО з цього питання залишається незмінною.

  “Ми наголошуємо, що кожна держава має фундаментальне право вирішувати, яким шляхом вона хоче рухатися, і це стосується питання безпеки”, - наголосив генсек НАТО.

  Він зазначив, що наразі Україна “рухається шляхом реформ, модернізує свої сили, і НАТО їй в цьому допомагає”.

  “І потім Україна буде вирішувати, чи хоче вона подавати заявку, і якщо Україна вирішить це зробити, ми розглянемо цю заявку, як і всі інші”, - додав він.

  Столтенберг також зазначив, що дії Росії в Криму та на сході України “є не тільки порушенням територіальної цілісності України, але й також підривають стабільність всієї Європи”.

  Нагадаємо, Генсек НАТО прибув в Україну для зустрічі із Президентом Петром Порошенком, а також для участі у відкритті спільних навчань "Україна - НАТО".

  Теги : НАТО Єнс Столтенберг
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів