Провал зі створенням Антикорупційного суду загрожує достроковими виборами в Раду – нардеп

  16 Травня, 2018 16:14
  Петро Порошенко може скористатися нездатністю Ради ухвалити закон про Антикорупційний суд для проведення дострокових виборів.

  Голова міжфракційного об’єднання ВО "Свобода" Андрій Іллєнко заявив, що президент Петро Порошенко може ініціювати проведення дострокових парламентських виборів у разі, якщо Верховна Рада провалить голосування за створення Антикорупційного суду.

  Таку думку він висловив у коментарі кореспонденту інтернет-видання UA1, зазначивши, що цей варіант розвитку подій є цілком реальним.

  "Якщо парламент провалить голосування за створення Антикорупційного суду, то це може дати привід Порошенку ініціювати дострокові парламентські вибори. Такий варіант цілком реальний. Тому навколо питання Антикорупційного суду сходиться клубок політичних інтриг і маніпуляцій", – пояснив Іллєнко.  Крім того, нардеп зазначив, що навіть у разі створення Антикорупційного суду чинна влада робитиме все можливе, щоб він був залежним від неї.

  Нагадаємо, політтехнолог Василь Стоякін заявив, що Порошенко готовий до створення Антикорупційного суду, оскільки встановив контроль над НАБУ і САП.

  Теги : Верховна Рада Свобода Петро Порошенко Андрій Іллєнко парламентські вибори Антикорупційний суд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів