Проти міністра юстиції Петренка відкрили кримінальну справу

  22 Листопада, 2015 12:37
  На думку заявника, він тиснув на суддів Конституційного суду, вимагаючи зберегти закон про люстрацію.

  Міністр юстиції Павло Петренко заявляє про порушену проти нього кримінальну справу з боку Генпрокуратури.

  З його слів, кримінальне провадження розпочато після заяви одного з депутатів. На його думку, приводом став закон про люстрацію, виконувати який повинно було його відомство. Про це він розповів в інтерв'ю "Українським новинам".

  "Якщо не помиляюсь, саме щодо першого засідання КС і відкрито кримінальне провадження... На ньому я був представником уряду і висловлював позицію Кабміну, цей закон має бути збережений, що відповідає положенню не тільки Конституції, а й європейським стандартам... Парламент представляли депутати Єгор Соболєв і Леонід Ємець", - сказав Петренко.

  Він зазначив, що на думку заявника, він тиснув на суддів Конституційного суду, використовуючи своє службове становище і вимагаючи зберегти закон.

  Нагадаємо, в квітні цього року Арсеній Яценюк заявляв про конфлікт інтересів між розглядом закону про люстрацію і суддями Конституційного суду, які підпадають під закон про люстрацію. Тоді ж він доручив голові Мін'юсту Павлу Петренку взяти участь у засіданні Конституційного суду за законом про очищення влади.

  Як повідомлялось, 23 жовтня Конституційний Суд відклав на невизначений час розгляд конституційності норм закону "Про очищення влади".

  Теги : ГПУ Конституційний суд Павло Петренко кримінальна справа закон про люстрацію
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів