Прокурор знову просить про примусовий привід Корбана до суду

  27 Грудня, 2015 10:20
  Лікарі Інституту Амосова відзначили задовільний фізичний стан соратника Коломойського, у зв’язку з чим обвинувачення знову попросило надати дозвіл на примусовий привід Корбана до суду.

  Прокурор знову просить про примусовий привід Геннадія Корбана на судове засідання.

  Про це він заявив на початку судового засідання, навівши результати ранкового огляду лікарів – завідуючим відділення та заступником головного лікаря з медичних питань інституту серцево-судинної хірургії Інституту Амосова, де наразі перебуває Корбан.

  "Всі життєві показники у задовільному стані без будь-яких змін. Свідомість ясна, чітко відповідає на питання, положення тіла - активне. Стан пацієнта Корбана задовільний. Переміщення пацієнта можливе", - зачитав прокурор звіт, в якому також зазначено, що під час огляду політик "скаржився на періодичний кашель за грудиною, що не пов’язане з фізичним та емоційним навантаженням".

  Крім того, прокурор зазначив, що напередодні Корбан відмовився від судово-медичного обстеження, яке було призначене судом, а також відхилив повістки про виклик до суду, які йому було вручено ввечері в суботу та вранці в неділю, у зв’язку з чим обвинувач знову попросив надати дозвіл на примусовий привід Корбана до суду.

  Наразі суддя оголосив перерву з метою надання можливості захисту ознайомитись з документами.

  Теги : суд прокурор суддя Корбан засідання звіт
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів