Прокурор САП потрапив у "квартирний" скандал

  6 Грудня, 2018 14:08
  У членів сім'ї прокурора САП з'явилася дорога нерухомість у новобудовах в місті Рівне.

  У членів сім'ї прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Романа Симківа з'явилася дорога нерухомість у новобудовах в місті Рівне. Про це повідомила на Facebook користувач соцмережі з Рівного Ганна Бороденко.

  "Нові антикорупціонери" недалеко втекли від "старих корупціонерів"? Роман Симків же не просто земляк, а елітний прокурор, веде гучні справи НАБУ. На які доходи куплено нерухомість членів сім'ї прокурора САП в дорогих новобудовах Рівного, і звідки у нього в 2015 році взялися 10 тис. доларів, залишається незрозумілим. Тому що ні в самого Романа, ні у членів його сім'ї і близько не було таких заробітків", – написала користувач соцмережі.

  За її словами, у матері Симківа в 2015 році з'явилася нова квартира площею 39,3 "квадратів". Крім того, в 2016 році у тещі прокурора з'явилася квартира, площею 102,2 кв. м. Також чоловік дочки тещі Симківа в 2017 придбав в Рівному квартиру загальною площею 82,7 кв. м.

  "Звідки ці сотні тисяч доларів? Мати Симківа – пенсіонерка. Теща – шукала в 2015 році роботу. Чи мав пан Симків такі кошти, щоб дати родичам? Дуже сумнівно, тому що на той момент він мало заробляв, працюючи прокурором в Рівненській області. А пристойну зарплату в САП він почав отримувати за місяць до покупки тещею шикарної квартири", – підкреслила Ганна Бороденко.

  Також вона зазначила, що ще до переведення в САП у 2015 році Симків задекларував 10 тис. доларів при зарплаті районного прокурора в кілька тисяч гривень.

  Користувач соцмережі додала, що прокурор САП так і не пояснив походження коштів, за які було придбано нерухомість, однак журналісти все пояснюють "бурштиновим" походженням грошей.

  Нагадаємо, словенський антикорупціонер, член Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони Драго Кос закликав главу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького піти у відставку.

  Теги : рівне САП
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів