Прокуратура відкрила справу щодо незаконного збагачення члена НАЗК

  1 Листопада, 2016 16:12
  Правоохоронці взялися за діяльність членів агентства.

  Прокуратура Києва після звернення одного з нардепів відкрила кримінальне провадження щодо незаконного збагачення проти члена Національного агентства з питань запобігання корупції Руслана Рябошапки. Про це повідомили "Наші гроші" з посиланням на ухвалу Печерського райсуду столиці.

  В ухвалі суду прізвище нардепа зашифровано, але за інформацією журналістів, заявником виступив нардеп від фракції "Блоку Петра Порошенка" Іван Вінник.

  У зверненні парламентарій повідомив, що 30 жовтня 2015 року на картковий рахунок Рябошапки у "Приватбанку" було перераховано 270 тис грн від "Програми розвитку ООН в Україні", з призначенням платежу – поповнення рахунку. Але в електронній декларації про доходи за 2015 рік член НАЗК не надав про це інформації.

  Наразі кримінальне провадження щодо Рябошапки внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

  Зазначається, що 13 жовтня суд надав слідчим Миколі Завгородньому та Вадиму Тимошенку доступ до розширених банківських виписок карткового рахунку Рябошапки за період з 01.09.2015 по 30.11.2015.

  Нагадаємо, у березні 2016 року підслідний був обраний членом Національного агентства з питань запобігання корупції. В НАЗК Рябошапка займається питаннями антикорупційної політики та запобігання конфлікту інтересів.

  Теги : прокуратура НАЗК Іван Вінник руслан рябошапка
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів