Прокуратура проведе експертизу Харківських угод

  3 Сiчня, 2017 19:49
  Суд надав дозвіл прокуратурі на вилучення цих документів у МЗС.

  Печерський районний суд Києва дозволив військовій прокуратурі вилучити у Міністерства закордонних справ оригінал Харківських угод про продовження на 25 років базування Чорноморського флоту Росії в Криму.

  Про це йдеться в ухвалі суду від 27 грудня, передають "Українські новини".

  Головна військова прокуратура розслідує підстави та обставини підписання зазначених угод за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада) і ч. 2 ст. 364 (зловживання владою) Кримінального кодексу України.

  Як зазначається, слідство має достатні підстави вважати, що в цих документах містяться відомості, що можуть підтвердити факти порушення процедур підписання і ратифікації угод, а також встановити коло осіб, чиї дії призвели до їх укладення.

  Суд дозволив слідчим вилучити оригінал Харківських угод для проведення експертизи. У разі недопуску, слідчі можуть ініціювати проведення обшуку в МЗС.

  Крім того, прокуратура 19 грудня 2016 року призначила почеркознавчу експертизу.

  Нагадаємо, так звані Харківські угоди були підписані президентами України і Росії 21 квітня 2010 року в Харкові. Вони були денонсовані в односторонньому порядку Державною думою РФ 31 березня 2014 року після анексії Криму.

  Теги : МЗС Янукович прокуратура Дмитро Медведєв харківські угоди
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів