Прокуратора оголосила про підозру в несплаті податків спільникові чиновників Кернеса

  6 Серпня, 2018 10:32
  Прокуратура оголосила про підозру директору компанії, який допомагав розкрадати кошти чиновникам Геннадія Кернеса.

  Прокуратура оголосила про підозру керівнику однієї з фірм Харкова, яка допомагала міським чиновникам розкрасти 18 млн гривень, що належать комунальним підприємствам.

  Прокуратура Харківської області оголосила про підозру 46-річному керівникові однієї з компаній Харкова за фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, повідомили в прес-службі.

  Як повідомив начальник відділу прокуратури області Артур Оганнісян, встановлено, що протягом 2015-2016 років компанія ухилилася від сплати майже 18 млн гривень податку на додану вартість.

  У прокуратурі зазначили, що компанія, в якій комунальні підприємства Харкова замовляли товари і послуги, укладала договори з фіктивними фірмами. За частина виведених коштів без сплати ПДВ купувалися необхідні товари. Водночас на баланс в комунальних підприємствах товар або послуга поверталися за повною вартістю.

  Прес-служба зазначає, що таким чином кожна з ланок схеми отримувала свою вигоду. Компанія збагачувалася за рахунок навмисного збільшення валових витрат і використання податкового кредиту по ПДВ.

  Нагадаємо, Солом'янський районний суд Києва скасував заборону інвестору компанії "Трейд Коммодити" Володимиру Трофименко, підозрюваному в причетності до розтрати 149 млн гривень при закупівлі палива Міністерством оборони, спілкуватися з іншими підозрюваними у цій справі.

  Теги : Харків корупція прокуратура
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів