Профспілки звинуватили Кононенка у трагедії на львівській шахті

  3 Березня, 2017 17:04
  Шахти працюють за кримінальними схемами під керівництвом "смотрящих".

  Керівник Незалежної профспілки шахтарів Михайло Волинець заявив, що шахтами Львівсько-Волинського басейну керують "смотрящі" в інтересах народного депутата від БПП Ігоря Кононенка.

  Про це він повідомив у ефірі одного з телеканалів.

  "Шахти Львівсько-Волинського басейну навмисне доводились  до банкрутства. Тому що в останні роки там є "смотрящі". Вони мають покровительство від певних владних кіл для створення кримінальних схем на шахтах", – пояснив Волинець.  За його словами, державне підприємство "Львіввугілля", до складу якого входить шахта "Степова", мали оголосити банкротом у найближчі дні. "Керівники" підприємства чекали на виділення державою грошей на заробітні плати для шахтарів. Вони сподівалися перехопити 30 млн гривень через державну виконавчу службу.

  Керівник профспілки підкреслив, що "смотрящого", який цілеспрямовано банкрутить "Львіввугілля", назначив саме Кононенко.

  Волинець сподівається, що нещасний випадок на львівській шахті "Степова" покладе край грабунку підприємства. 

  Раніше повідомлялося, що за фактом загибелі гірників унаслідок вибуху на шахті "Степова" у Львівській області розпочато кримінальне провадження. Також Гройсман заявив, що Кабінет міністрів України виділить 200 млн гривень на закупівлю індивідуальних засобів захисту для гірників, які працюють на шахтах.

  Теги : корупція шахти Михайло Волинець Ігор Кононенко Львіввугілля
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів