Профспілки України вимагатимуть підвищення зарплат

  26 Травня, 2015 15:09
  Українські профспілки планують низку акцій протесту під Кабінетом міністрів.

  Федерація профспілок України має намір провести публічні акції протесту з адресованою уряду вимогою щодо підвищення зарплат.

  Про це на сьогоднішній прес-конференції повідомив голова ФПУ Сергій Кондратюк.

  За його словами, сьогоднішній прожитковий мінімум у розмірі 1218 грн є більше ніж вдвічі нижчим від встановленого законом та не відповідає розрахункам Мінсоцполітики. У Федерації переконані, що мінімальна місячна заробітна плата сьогодні має перевищувати 3,5 тис. грн.

  У зв’язку з цим протестувальники вимагатимуть підвищення з 1 липня зарплат та погашення заборгованості з  їх виплат, яка на сьогодні становить 2 млрд грн перед понад 500 тис. працівників.

  Крім того, учасники масових акцій налаштовані усунути можливість закладання в бюджет-2016 ідей, що мають антисоціальний характер та порушують конституційні права громадян України.

  "Антидержавна політика щодо робочої сили вбиває економіку і не дає можливості відновити соціальний мир у країні", – підкреслив Кондратюк.

  Акції протесту заплановано на 27 травня, 3 і 10 червня. Заявлено про участь понад 1500 осіб, однак кількість протестуючих збільшать до кількох десятків тисяч, якщо діалог з керівництвом країни налагоджено не буде.

  Теги : Кабінет Міністрів зарплата акції протесту Федерація профспілок України
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів