Про відстрочку набуття чинності угоди про ЗВТ між Україною і ЄС не йдеться – Юнкер

  16 Грудня, 2015 22:11
  Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер наполягає на тому, що набуття чинності угоди про зону вільної торгівлі між Україною і ЄС не може бути відстрочене прямо або посередньо.
  Жан-Клод Юнкер
  Фото з відкритих джерел
  Жан-Клод Юнкер

  Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер виключає відстрочку набуття чинності зоною вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом.

  Про це він заявив перед початком переговорів із президентом Європейської ради Дональдом Туском і Президентом Петром Порошенком у Брюсселі.

  "Всеосяжна зона вільної торгівлі між Україною та ЄС набуде чинності 1 січня 2016 року. Разом з українською владою ми почали переговори з Росією, у якої були побоювання з приводу цієї угоди. Набуття чинності угоди про зону вільної торгівлі між Україною і ЄС не може бути відстрочене прямо або посередньо", - йдеться в заяві.

  Крім того, Юнкер наголосив, що Єврокомісія продовжить підтримку України лише у разі продовження проведення реформ.

  Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко заявив, що українська економіка зазнає значних збитків через призупинення Росією договору про зону вільної торгівлі між країнами, однак Київ готовий заплатити таку ціну за зближення з ЄС.

  Теги : зона вільної торгівлі ЄС Україна Жан-Клод Юнкер
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів