Призваних під час мобілізації звільнено в запас указом Президента

  7 Травня, 2015 12:10
  Порошенко підписав указ щодо проведення у травні - липні 2015 року звільнення в запас військових, призваних під час мобілізації.

  Дія указу поширюється на військовослужбовців, які були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації відповідно до указу Президента України від 6 травня 2014 року "Про часткову мобілізацію".

  Указ № 254/2015, підписаний 6 травня, опубліковано на сайті глави держави. Він набирає чинності з дня його опублікування.

  Забезпечення фінансування та вжиття інших заходів для забезпечення належного проведення звільнення військовослужбовців доручено Кабінету Міністрів у рамках його повноважень.

  Міноборони, МВС, СБУ, Держприкордонслужба, Держспецслужба транспорту України отримали розпорядження стосовно звільнення військовослужбовців у зазначені терміни, перевезення звільнених в запас до місця їх проживання (перебування) та забезпечення їх комплектом польової форми одягу за сезоном та харчуванням під час переміщення.

  Нагадаємо, раніше Генштаб повідомляв про початок мобілізації 15 травня. Така заява була викликана мітингами під стінами Міністерства оборони родичів військовослужбовців, які вимагали ротації військових.

  Теги : Президент указ демобілізація
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів