При призначенні Луценко збрехав про час свого перебування на посаді генпрокурора

  31 Березня, 2017 15:35
  При обранні на посаду голови ГПУ, Луценко заявляв, що це на рік-півтора, тепер же термін значно збільшився.

  Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що збирається ще довгий час працювати генпрокурором.

  Про це він сказав на брифінгу, передає кореспондент UA1.

  Нагадаємо, коли Верховна Рада України призначила 12 травня 2016 року, з порушенням регламенту, тодішнього главу фракції "БПП" Юрія Луценка генеральним прокурором України, в його заявах прозвучали такі слова: "Я прийняв пропозицію Порошенко про своє призначення відразу, сказавши, що я розглядаю це як термін близько півтора років. Ви знаєте, що я ні в душі, ні по життю не прокурор. я, звичайно, розумію, що треба там зробити, але я не хотів би там затримуватися, оскільки у мене інші погляди на життя ".

  На сьогоднішньому брифінгу, коментуючи інформацію про те, що Віктор Шокін просить Вищий адмінсуд поновити його на посаді генпрокурора, Луценко, забувши про свої слова, тепер заявляє, що збирається залишатися на своїй посаді надовго.

  "Ми живемо у вільній країні, і тому кожна людина, особливо той, який має багато часу на пенсії, може звертатися до суду. При цьому я наголошую, що це не узгоджений зі мною план, я збираюся ще довгий час працювати генпрокурором країни. У Я маю багато планів, і смію сказати, навіть певні результати. Але дуже багато речей ще знаходяться в процесі ", - сказав він.

  Відзначимо, що екс-генеральний прокурор Віктор Шокін подав позовну заяву до Вищого адміністративного суду з метою повернення до Генеральної прокуратури на займану посаду.

  Теги : Юрій Луценко Віктор Шокін генпрокурор
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів