Президентський рейтинг напередодні виборів: упевнено лідирує Зеленський

  28 Березня, 2019 14:41
  На другому місці в рейтингу чинний глава держави із майже 10-відсотковим відставанням.

  Шоумен Володимир Зеленський за декілька днів до голосування продовжує утримувати лідерство серед кандидатів на президентський пост.

  Про це свідчать результати опитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології.

  Так, за Зеленського готові проголосувати 27,6% респондентів із тих, що вже визначилися зі своїм вибором. Натомість чинного президента Петра Порошенка підтримали би 18,2% громадян, а лідера партії "Батьківщина" Юлію Тимошенко – 12,8% опитаних.

  Далі в президентському рейтингу йдуть Юрій Бойко із 11,1% голосів, глава партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко – 8,4%, лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко – 5,2%, екс-глава СБУ Ігор Смешко – 4,4%, Олександр Вілкул – 4%.

  Опитування проводилося з 20 по 26 березня 2019 року в усіх областях України, окрім анексованого Криму. У Донецькій і Луганській областях воно відбувалося лише на територіях, що контролюється Україною.

  Нагадаємо, за даними Українського інституту соцдосліджень ім. О. Яременка і центру "Соціальний моніторинг", Володимир Зеленський випереджає лідера "Батьківщини" Юлію Тимошенко на 13%, а президента Петра Порошенка – майже на 14%.

  Теги : Порошенко юлія тимошенко опитування Петро Порошенко президентські вибори Володимир Зеленський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів